Atribuită Cumpărare directă

Cărți premii

Număr anunț
DA35823049
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TODIREŞTI (CUI 17140599)
Furnizor / câștigător
POLICHROM INDUSTRY 2006 SRL (CUI 19066669)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.796,21 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.796,21 RON