Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese de schimb pentru tehnica CTI

Număr anunț
DA29557173
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.466.601 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.466.601 RON