Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie nisip antiderapant

Număr anunț
DA29654851
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
16.632.410 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.632.410 RON

din 2.004 RON estimat