Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhitectura si inginerie pentru constructii si spatii exterioare

Număr anunț
DA29654329
Autoritate contractantă
COMUNA ASAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ASAU JUD. BACAU) (CUI 4277943)
Cod CPV
71420000-8 · Servicii de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.204.510 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.204.510 RON