Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Intretinere si reparare tamplarie PVC

Număr anunț
DA29642708
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALBINUTA" FAGARAS (CUI 29433479)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.117.069 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117.069 RON