Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional A4 WorkForce Pro WF-R5690 DTWF

Număr anunț
DA29653419
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Cod CPV
30232130-4 · Imprimante grafice color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.612.125 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.612.125 RON