Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificare si supraveghere sistem de management integrat calitate-mediu- 3 ANI

Număr anunț
DA29654081
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MORENI (CUI 4344597)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.142.619 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.142.619 RON