Ofertă acceptată Cumpărare directă

COT PPR20/90-30BUC;ROBINET 201/2-10BUC; TEU PPR 20-20BUC; RACORD PPR 20*1/2-10BUC; RACORD PPR 20*3/4

Număr anunț
DA29639157
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.109.414 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109.414 RON