Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modernizare grup sanitar Târg săptămânal și racordarea la sistemul de canalizare

Număr anunț
DA29654044
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Cel Mare (Primaria Stefan Cel Mare) (CUI 4318393)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.360.170 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.360.170 RON