Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Asistenta Tehnica si actualizare Software "eXpert bugetar" pt. Unitati tertiare

Număr anunț
DA29612858
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AG CASA VERDE (CUI 4663499)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.390.096 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.390.096 RON