Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lucrari reparatii instalatii apa scoli generale maru magura conform referat de necesitate

Număr anunț
DA29652553
Autoritate contractantă
Comuna Zavoi (Consiliul Local) (CUI 3227335)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.006.950 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.006.950 RON