Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC USA 2200 X 800

Număr anunț
DA29655649
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alexandru Ioan Cuza" Suceava (CUI 4244660)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.386.075 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.386.075 RON