Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Furnizare pod bascula 60 tone, cu cabina de comanda, inclusiv executie fundatie cantar si rampe de acces- 2 bucati
- Număr anunț
- SCN1067337
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Valoare atribuită
- 232.000 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2020 16:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1040776
- Termen limită
- 21.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082769
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MASTER-TECH SRL CUI RO16742480
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SABELA PROD SERV S.R.L. CUI RO8052811
Valoare atribuită
232.000 RON
din 240.000 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 8.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.