Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI REABILITAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC EXISTENT PRIN MONTARE CORPURI DE ILUMINAT CU LED

Număr anunț
DA29649426
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA MONTANA (CUI 4562290)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.171.933 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.171.933 RON