Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat

Achizitie publica de laptopuri

Număr anunț
CN1023574
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630.000 RON
Valoare atribuită
611.391 RON 3,0% sub estimat
Data publicării
07.08.2020 14:16
Anunț de atribuire
CAN1042082
Termen limită
08.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091545

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

611.391 RON

din 630.000 RON estimat 3,0%

Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 18.609 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.