Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Container echipamente speciale
- Număr anunț
- SCN1067289
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- CONFIND SRL (CUI 1324099)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.692 RON
- Valoare atribuită
- 138.000 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.04.2020 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1039556
- Termen limită
- 18.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082633
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONFIND SRL CUI RO 1324099
Valoare atribuită
138.000 RON
din 145.692 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 7.692 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.