Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat

Modernizare trotuar tronson Sala de sport- Ferma 10 din cadrul obiectivului de investitii ,, Modernizare trotuar str. Petru Rares, partea stanga Policlinica- Pod parau Adancata, Sala de sport- Ferma 10, str. Cuza Voda – intersectie strada Lunca Bahluiet pana la iesirea din oras, str. Stefan cel Mare-intersectie str. P.Rares - Aurora

Număr anunț
SCN1067274
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
LIVASNEC CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22595260)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.168,82 RON
Valoare atribuită
131.389,45 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
28.04.2020 08:34
Anunț de atribuire
SCNA1038344
Termen limită
13.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082683

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

131.389,45 RON

din 132.168,82 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 779,37 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.