Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 84,2% sub estimat

Achiziție carburanți sub formă de bonuri valorice

Număr anunț
SCN1067267
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567.226 RON
Valoare atribuită
89.411,98 RON 84,2% sub estimat
Data publicării
28.04.2020 08:00
Anunț de atribuire
SCNA1039259
Termen limită
27.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082630

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

89.411,98 RON

din 567.226 RON estimat 84,2%

Adjudecat la 15,8% din estimat · economie 477.814,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.