Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Materiale reparatii si intretinere retele de apa si canalizare menajera si pluviala in Oradea

Număr anunț
DA29649098
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.977.678 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.977.678 RON