Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser color A3 -2 buc , NAS -echipament stocare retea 6 HDD, 84 TB - 1 buc, Laptop

Număr anunț
DA29655259
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.395.593 RON
Data publicării
21.12.2021 00:00
Data finalizării
22.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.395.593 RON