Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie acumulator auto

Număr anunț
DA29668918
Autoritate contractantă
Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.302.235 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.302.235 RON