Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciile de proiectare: Elaborare Studiu de fezabilitate

Număr anunț
DA29662273
Autoritate contractantă
Comuna Culciu (CUI 3897041)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.374.756 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.374.756 RON