Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boiler electric Ariston ANDRIS LUX 10 EU, 10 litri, 1200 W, indicator LED, rezervor emailat

Număr anunț
DA29670288
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DANI GERGELY" GHIMES (CUI 29175302)
Cod CPV
44621200-1 · Boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.706.510 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.706.510 RON