Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOZATOR SAPUN LICHID ABS 700ML LE PAPIER 8.0000 62.49 FGPP-226 PRES MOCHETA REGULAR 90X60 NEGR... ma

Număr anunț
DA29670091
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 (CUI 17728964)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.154.620 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.154.620 RON