Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licență pe durata unui an pentru aplicația software ZOOM-Orașul Ciacova.

Număr anunț
DA29671340
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.439.011 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.439.011 RON