Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii arhivare cataloage

Număr anunț
DA29660454
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Cod CPV
79510000-2 · Servicii de secretariat telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.796.220 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.796.220 RON