Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparare parcuri de joaca din zona bl B2 si zona bl P2, P4, P8

Număr anunț
DA29667701
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45236290-9 · Lucrari de reparare a spatiilor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.236.770 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.236.770 RON