Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solid-State Drive (SSD) Crucial® BX500, 480GB 3D, NAND, SATA 2.5inchi

Număr anunț
DA29670443
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON