Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ECHIPAMENTE IT SI SISTEM DE OPERARE, COM. SANPETRU MARE, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA29669682
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
31.641.617 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.641.617 RON