Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare produse - filme suport DVD discount acordat 14% cf. anunt intentie/com.3073/21.12.2021

Număr anunț
DA29673928
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Cod CPV
32354000-9 · Filme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.648.548 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.648.548 RON