Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate - statii de reincarcare vehicule electrice

Număr anunț
DA29636842
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.160.424 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.160.424 RON