Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
“Furnizare oxigen medicinal produs la fata locului”
- Număr anunț
- CN1005119
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- MICROCOMPUTER SERVICE SA (CUI 2320656)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.436.160 RON
- Valoare atribuită
- 1.370.880 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2018 01:50
- Anunț de atribuire
- CAN1009519
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 198-447338
- Documentație de atribuire
- DF1026896
Documente
Documentația de atribuire
- 7 . Formulare.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1026896.pdf
- MODEL ACORD CADRU (1).doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MICROCOMPUTER SERVICE SA CUI RO 2320656
Valoare atribuită
1.370.880 RON
din 1.436.160 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 65.280 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.