Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo 15.6'' IdeaPad 3, FHD IPS, Ryzen7 3700U, 8GB DDR4, 512GB SSD, Radeon RX Vega 10, No OS

Număr anunț
DA29671413
Autoritate contractantă
Comuna Braesti (CUI 3724466)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.290.290 RON
Data publicării
22.12.2021 00:00
Data finalizării
23.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.290.290 RON