Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII STATII AUTOBUZ IN LOCALITATEA IGRIS DIN COM. SANPETRU MARE, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA29681342
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
17.174.575 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
24.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.174.575 RON

din 4 RON estimat