Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPI ILUMINAT STRADAL

Număr anunț
DA29672772
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI PALTINIS (CUI 3227556)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
36.527.681 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
24.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.527.681 RON

din 1 RON estimat