Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cerneala originala flacon 70ml Epson L565

Număr anunț
DA29684025
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
Cod CPV
22600000-6 · Cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.067.130 RON
Data publicării
24.12.2021 00:00
Data finalizării
25.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.067.130 RON