Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de mentenanta si echilibrare sistem la inst. incalzire Palatul Administrativ, sala 200

Număr anunț
DA29675031
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.372.612 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.372.612 RON