Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare doc. tehn. ec. Amenajare bretea de legatura intre str Scolii si str Rasaritului faza SF

Număr anunț
DA29683745
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.890.017 RON
Data publicării
24.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.890.017 RON