Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcare toner imprimante laser,KIT MOUSE SI TASTATURA,CARTUS BROTHER 1510,HP 2015,Incarcare cartus

Număr anunț
DA29678300
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.199.001 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.199.001 RON