Ofertă acceptată Cumpărare directă

Complet de dotare atelier auto conform anunțului de publicitate numărul ADV1263647 din 21.12.2021

Număr anunț
DA29684905
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
42416120-2 · Elevator pentru marfuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.393.041 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.393.041 RON