Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sigla volumetrică conform anunțului de publicitate numărul ADV1263802 din 22.12.2021
- Număr anunț
- DA29686163
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 0 RON
- Valoare atribuită
- 12.039.551 RON
- Data publicării
- 27.12.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.12.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.