Ofertă acceptată Cumpărare directă

”Obiecte și echipamente de resortul IT cf anunțului de publicitate numărul ADV1263890 din 23.12.2021

Număr anunț
DA29686349
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.094.773 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.094.773 RON