Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparate de aer condiționat și kit de instalare cf ADV1263816 din 22.12.2021

Număr anunț
DA29689928
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.686.084 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.686.084 RON