Ofertă acceptată Cumpărare directă

Soluție de tip server baze de date relaționale cf ADV1262162 din 13.12.2021

Număr anunț
DA29690539
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.565.607 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.565.607 RON