Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reevaluare obiecte de inventar și mijloace fixe

Număr anunț
DA29681275
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.568.512 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
27.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.568.512 RON