Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foaie de observatie clinica Personalizata 14 pag, 16 pag., 20 pag.

Număr anunț
DA29690794
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.702.396 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.702.396 RON