Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE MATURAT KARCHER S4 TWIN

Număr anunț
DA29689196
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Cod CPV
34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.276.180 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.276.180 RON