Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT TV BLACKMOUNT BM-LDA21-223

Număr anunț
DA29671996
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAT URVIS DE BEIUS (CUI 30646241)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.279.667 RON
Data publicării
23.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.279.667 RON