Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta, asistenta tehnica si actualizare Sistem Informatic "eXpert Bugetar"Servicii

Număr anunț
DA29687315
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS (CUI 4701240)
Cod CPV
72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.390.096 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.390.096 RON