Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa Lafantana

Număr anunț
DA29686034
Autoritate contractantă
COMUNA PESTISU MIC (CUI 4374148)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.534.516 RON
Data publicării
27.12.2021 00:00
Data finalizării
28.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.534.516 RON